شركت امداد خودروايران از 26 اسفنده ماه تا 13 فروردين ماه سال جاري بيش از 89هزار مورد امداد رساني به مسافران نوروزي انجام داد كه در مقايسه با سال هاي گذشته يك ركورد به شمارمي رود.

به گزارش پول نیوز محمدرضا بابايي مديرعامل شركت خدمات پس از فروش ايران خودرو  (ايساكو) با بيان اين مطلب گفت: بيش از 205 هزار مورد تماس با مركز پيام امداد خودرو و نمايندگي هاي مجاز ايران خودرو در سراسر كشور گرفته شد و به همه موارد اين تماس ها رسيدگي و راهنمايي و يا كمك هاي مورد نياز ارايه شد.

وي با اشاره به جديت و تلاش بيش از 5هزار امداد گر براي كمك به امدادخواهان با توجه به برودت هوا در بخش هايي عمده اي از كشورمان درايام نوروز تصريح كرد: همه دست اندركاران ايساكو  نظارت همه جانبه اي بر روند فعاليت اكيپ هاي امدادي و نمايندگي هاي فروش و خدمات پس از فروش ايران خودرو كردند تا رضايت مشتري به بهترين  وجه در  دستور كار قرار گيرد.

بابايي گفت: 460 نمايندگي مجاز ايران خودرو بر اساس چارچوب هاي تعريف شده ايساكو خدمات امدادي و تعميراتي را به كساني كه محصولات ايران خودرو و يا ساير شركت هاي خودروسازي را در اختيار داشتند ارايه كردند .

وي ادامه داد: 160 عامليت ايساكو  نيز در ارايه قطعات مورد نياز مشتريان  نيز عملكردي مطلوب در اين مدت از خود نشان دادند و  همكاري خوبي با اكيپ هاي بازرسي ستاد مركزي ايساكو ابراز داشتند.تاريخ : | | نویسنده : tamamfun |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.