روزانه 22 هزارکيلوگرم گوشت قرمز به صورت بسته بندي در ميادين و بازارهاي سازمان ميادين ميوه و تره بار شهرداري تهران عرضه مي شود که اين ميزان ، 7 درصد گوشت قرمزي است که روزانه در تهران توزيع مي شود.
به گزارش شهر به نقل از روابط عمومي شهرداري تهران ،حسين صفايي با بيان اين مطلب اظهار داشت : از 22 هزارکيلو گوشتي که روزانه در ميادين عرضه مي شود ، 8 هزار کيلو گوشت چرخ کرده ، 7 هزار کيلوگوشت گوساله و 7 هزار کيلو گوشت گوسفندي است .

وي افزود : تمام گوشت هاي عرضه شده در ميادين و بازارهاي سازمان ، به صورت بسته بندي است و مشخصات لازم و مورد نياز مصرف کنندگان شامل تاريخ توليد و مصرف ، شرايط نگهداري ، نام محصول ، شماره دامپزشکي و.. روي آن ثبت شده است.

مديرعامل سازمان ميادين ميوه و تره بار ادامه داد : بسته بندي گوشت ، کيفيت آن را افزايش داده و باعث نظارت دقيق بهداشتي بر نوع محصول و عرضه آن مي شود.

صفايي به تنوع گوشت هاي عرضه شده در بازارها اشاره کرد و ادامه داد : به جز گوشت گوساله و گوسفند ، گوشت شتر و شتر مرغ نيز در بسياري از ميايدن و بازارهاي سازمان عرضه مي شود ، اين محصولات نيز به صورت بسته بندي عرضه مي شود.

وي با تاکيد براينکه قيمت گوشت قرمز عرضه شده در ميادين شهرداري پايين تر از نرخ بازارهاي سطح شهر است خاطرنشان کرد : سال گذشته ميانگين اختلاف نرخ گوشت قرمز در ميادين و بازارها ، 12 درصد کمتر از مغازه هاي سطح شهر بوده است.


تاريخ : | | نویسنده : tamamfun |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.