مهر: فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس در پیامی به مناسبت سالروز شهادت شهید بابایی تاکید کرد که اگر امروز شهدا در میان ما بودند جبهه ای بزرگ و متحد پیرامون مردم و ولایت ایجاد می کردند و به ما می گفتند که به نام مردم به ولایت حمله نکنید و به نام ولایت به خوابگاهها نریزید.   دکتر محسن رضایی فرمانده سپاه پاسداران در 8 سال دفاع مقدس در پیامی به مناسبت سالگرد شهادت سرلشگر خلبان شهید عباس بابایی، یاد و خاطره وی را گرامی داشت.

متن این پیام به این شرح است: آسمان جبهه و رزمندگان آن بارها شاهد پرواز پر صلابت پرنده ای بوده است که نه تنها با پرنده های مهاجم می جنگید که بعضا به فکر یاری به برادران خود در زمین که مورد هجوم وحشیانه تانکهای دشمن قرار می گرفتند بود و سعی می کرد مثل عقاب بر سر آنها یورش بیاورد.

آری شهید بزرگوار بابایی خلبان و فرمانده اف 14 ( که از مدرنترین جنگنده های دنیا بود ) را بارها و بارها درجبهه و قرارگاه دیدم و با او صحبت کردم. چهره ای معصوم و محجوب داشت. از یادم نمی رود در شورای عالی دفاع که آمده بود پیشنهاد فرماندهی نیروی هوایی را به او دادیم زیر بار نرفت و شهید ستاری را پیشنهاد کرد و همین طور شد.

هنگامی که هواپیماهای دشمن از همه نوع آن چه روسی و چه فرانسوی هیچ محدودیتی در تهیه بمب و موشک نداشتند و هواپیماهای ما با مشکلات جدی تعمیر و آماده سازی و نداشتن بمب و موشک مواجه شد، این شهید بزرگوار رو به سوی پدافند هوایی آورد و تلاش کرد با ایجاد قرارگاه "رعد" آرامش را در آسمان جبهه ها بوجود آورد .

فردی با اخلاق و دوست داشتنی بود. بیشتر سکوت می کرد تا آن که حرف بزند. اهل سکوت بود و آرامش. فردی ولایتمدار بود و به امام عشق می ورزید و دوستان زیادی در سپاه و ارتش داشت.

در یکی از پروازها، شهید بابایی برای همیشه به آسمان رفت و دیگر به زمین برنگشت و زمین را به زمینیان سپرد و از آن روز خودش و دیگر پرندگان آسمانی که قبل و بعد از او به آسمان پرواز کرده بودند از آن بالا به ما زمینیان می نگرند که بر سر دستاوردهای آنان چه می آوریم.

آنان اگر امروز در میان ما بودند جبهه ای بزرگ و متحد پیرامون مردم و ولایت ایجاد می کردند و به ما می گفتند که به نام مردم به ولایت حمله نکنید و به نام ولایت به خوابگاهها نریزید؛ که جمهوری اسلامی یعنی مردم و ولایت و جدا کردن این دو به هرج و مرج منجر می شود.

آنها از بزرگان کشور می خواستند که پیرامون ولایت جمع شوند و وحدت خود را به دنیا نشان دهند تا دشمنان ملت ایران آرزویی که این روزها در دلشان ایجاد شده و منتظر تفرقه، اختلاف و تجزیه ایران هستند را به گور ببرند.تاريخ : | | نویسنده : tamamfun |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.