فارس: دبيركل دائمي پدافند غيرعامل گفت: بزرگترين و بالاترين پدافند غيرعامل توكل به خداست كه حتي صدقه دادن و بسياري از كارهاي نيك، با آن برابري نمي‌كند.

داوود احمدي‌نژاد در گردهمايي مشاوران جوان وزارت آموزش و پرورش كه عصر ديروز در اردوگاه شهيد باهنر تهران برگزار شد، خطاب به مشاوران جوان اظهار داشت: انقلاب اسلامي كه حاصل خون شهداست، امروز يا فردا ممكن است به دست شما اداره شود پس بايد در كارهاي خود روشي را پيش گيريد كه موجب هدر رفتن خون شهدا نشود؛ مشكلات مردم را حل كنيد و انقلاب را به سرمنزل مقصود برسانيد.

وي با اشاره به لزوم اجراي پدافند غيرعامل بيان كرد: انسان نبايد خود را ببيند و گرفتار خود شود كه در اين صورت نمي‌تواند به اهداف بزرگي دست يابد بلكه تنها بايد به خدا توكل كند زيرا او همه ما را كفايت مي‌كند؛ همانطور كه امام راحل (ره) با دست خالي و تنها با توكل بر خدا توانست انقلاب اسلامي را محقق كند.

وي ادامه داد: مقام معظم رهبري نيز فقط خدا را ديد و توانست به كمك شما حماسه‌اي را بيافريند كه خواست مستكبرين نبود و دشمنان آن را برنتافتند زيرا اين حماسه، آزادي‌خواهان دنيا را خوشحال كرد كه اين امر براي مستكبرين، غيرقابل پذيرش و سخت بود بنابراين شروع به ايجاد توطئه كردند اما رهبري و مردم توانستند اين توطئه را خنثي كنند.

احمدي نژاد تصريح كرد: خدا اين بشارت را به مؤمنين داده است كه بر من توكل كنيد تا شما را كفايت كنم؛ ما نيز اگر بخواهيم مديريت اجرايي موفقي داشته باشيم علاوه بر علم، توان بدني و تفكر خلاق، نيازمند توكل به خدا هستيم و در اين مسير نبايد از هيچ كسي ملاحظه داشته باشيم چرا كه اين ملاحظات بزرگترين سد بر سر راه حركت است.

دبيركل دائمي پدافند غيرعامل با بيان اينكه، انقلاب اسلامي در طول سي سال در برابر هزاران تهاجم توانست روي پاي خودش بايستد، گفت: از جمله اين تهاجمات، توطئه سلمان رشدي بود كه باورهاي ديني ما را هدف قرار داد و امام (ره) نيز در مقابل آن به كشورهاي اروپايي نهيب زد و واكنش نشان داد؛ برخي گفتند كه اين كار رابطه ما با اين كشورها را خراب كرد ولي بعد ديديم كه اين كشورها دوباره به سمت ايران بازگشتند.

وي افزود: شما نيز بايد خط مشي خود را مانند امام راحل انتخاب كنيد خصوصاً شما كه در آموزش و پرورش هستيد زيرا خيلي از افراد يا قبلاً تحت تربيت شما بوده‌اند يا اكنون تحت تربيت شما قرار دارند.   وي اضافه كرد: پدافند غيرعامل يك واژه غربي نيست بلكه تمام سيره پيامبران پدافند غير عامل است؛ حضرت زينب (س) نيز بزرگترين پدافند را انجام داد و اگر امروز ما و خانواده‌هاي شهدا هر سختي‌ را تحمل مي‌كنيم و آن را زيبا مي‌بينيم، از پدافند غيرغامل حضرت زينب (س) است.

داوود احمدي نژاد با اشاره به حركت حماسي مردم ايران در انتخابات، افزود: اين حركت بسيار بزرگ بوده و آزادي‌خواهان دنيا را مسرور كرده است زيرا از انقلاب و وحدت مردم، ايستادگي و مقاومت، آزادگي و سربازي آنها حول محور ولايت لذت مي‌برند در حالي كه دشمنان مردم ايران اين اقتدار را نتوانستند تحمل كنند؛ اگر پروانه بودن مردم دور شمع ولايت استمرار يابد، مي‌توانند جهان را فتح كرده و اخلاق را بر دنيا مسلط كنند.

دبيركل پدافند غيرعامل با اعلام آمادگي كامل خود براي همكاري با مشاوران جوان، اضافه كرد: روش‌هاي جاري و نظام آموزش كنوني ما در آموزش و پرورش، مطلوب نيست و شما مشاوران جوان بايد تجزيه و تحليل درستي از اين روش‌ها ارائه كرده و به مسئولان مشاوره دهيد.

وي ادامه داد: حركت نظام آموزشي بايد طوري تدوين شود كه دانش‌آموزان را بر اساس استعداد و علاقه آنها هدايت كند و تمامي افراد تا سطحي مشخص، درس بخوانند و از آن به بعد بر اساس استعداد‌سنجي به رشته‌هاي مختلف معرفي شوند در اين صورت صنوف تعطيل نمي‌شوند و افراد بنا بر استعداد و حرفه خود وارد بازار كار مي‌شوند.

احمدي نژاد در پايان خاطرنشان كرد: بزرگترين مشكل ما در آموزش و پرورش اين است كه نمي‌توان 16يا 17 ميليون دانش‌آموز را به خوبي اداره كرد ولي اگر بر اساس استعداد طبقه‌بندي شوند، مشكلات موجود پيش نخواهد آمد.  

تاريخ : | | نویسنده : tamamfun |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.