تشرف کودکان زیر 5 سال و بالای 65 سال و بیماران خاص امسال به حج ممنوع است، اما همراهان آنها چنانچه بخواهند می توانند به حج بروند و در صورت انصراف نیز هیچ گونه خسارتی از آنها دریافت نخواهد شد.

به گزارش مهر، در جلسه کمیته بررسی نحوه محدود کردن سفر عمره مصوب شد که تشرف کودکان زیر 5 سال و بالای 65 سال و بیماران خاص امسال به حج ممنوع است، اما همراهان آنها چنانچه بخواهند می توانند به حج بروند و در صورت انصراف نیز هیچ گونه خسارتی از آنها دریافت نخواهد شد.

براساس مصوبه این کمیته از این پس مؤسسه سعادت برای کودکان زیر 5 سال و افراد بالای 65 سال روادید دریافت نکند. همچنین تشرف این افراد به سفر زیارتی عمره از تاریخ ابلاغ این بخشنامه ممنوع است و کسانی که بنا بوده با این افراد مشرف شوند چنانچه تمایل به اعزام داشته باشند طبق برنامه از پیش تعیین شده می‌توانند مشرف شوند. در غیر اینصورت باید در اسرع وقت به کارگزار مربوطه مراجعه و انصراف خود از سفر را اعلام کنند.

اعزام زنان باردار و بیماران قلبی، ریوی، دیابتی و ...به عمره ممنوع است. زایرانی که دارای چنین وضعیت‌هایی هستند باید به کارگزار مراجعه و فرم مربوطه را تکمیل کنند تا اقدامات بعدی بر اساس اظهارات خود آنها صورت گیرد.

کسانی هم که بنا بوده با این افراد مشرف شوند می‌توانند طبق برنامه از پیش تعیین شده به عمره اعزام شوند . در غیر اینصورت آنان نیز باید در اسرع وقت به کارگزار مربوطه مراجعه و انصراف خود را از سفر اعلام کنند.

تمامی افرادی که به دلایل فوق در عمره جاری توفیق تشرف عمره را پیدا نکنند نوبت آنها برای عمره بعدی محفوظ خواهد بود. بنابراین کسانی که روادید دارند می‌توانند نوبت اعزام خود را به جلو انداخته و کاروانها را تکمیل کنند.

حج و زیارت استانها می‌توانند متناسب با ظرفیت خالی شده در کاروانـها از اولویت‌های بعدی بانک ملت فراخوان نموده و فهرست انتظار نیز تهیه کنند.  

تاريخ : | | نویسنده : tamamfun |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.