ایسنا: دبير كل انجمن روزنامه نگاران مسلمان روزنامه هاي داراي گرايش دولتي يعني ايران، جوان، كيهان ،وطن امروز  و رسالت را روزنامه هاي برگزيده در روند انتخابات عنوان كرد.

مهدي فضائلي با اشاره به بررسي روند فعاليت مطبوعات در زمان انتخابات اظهار كرد : چهار ماه پيش انجمن بررسي عملكرد مطبوعات را در رابطه با انتخابات آغاز كرد و بنا بود گزارش اين بررسي پس از انتخابات اعلام شود . اين بررسي از 22 بهمن 87 تا 22 خرداد سال جاري و در ميان 25 روزنامه اي كه بيشتر موضوع انتخابات را دنبال مي كردند انجام شد.

وي افزود: محورهاي ما براي بررسي عملكرد مطبوعات با توجه به رهنمودهاي امام و رهبري تلاش براي حضور گسترده مردم حفظ حريم نهادهاي قانوني هوشياري نسبت به ترفندهاي بيگانگان و عوامل آن ها تاكيد بر صداقت احترام به افراد و اخلاق و تلاش براي حاكميت برنامه منطق و پرهيز از شعارزدگي بود كه در آن تيترها سوتيترها سرمقاله ها و يادداشت هاي روزنامه ها مورد بررسي قرار گرفت و شش روزنامه به عنوان روزنامه هاي برگزيده در اين محورها و يك روزنامه به عنوان منفي ترين روزنامه ها انتخاب شد كه به جهت رعايت اخلاق حرفه اي و صنفي اسم آن روزنامه اعلام نخواهد شد و تنها نتيجه بررسي به آن روزنامه اعلام مي شود.

وي در ادامه روزنامه ايران را در حوزه فراخواندن مردم براي حضور در صحنه روزنامه جوان را در حوزه حفظ حريم نهادهاي قانوني روزنامه كيهان و وطن امروز را در حوزه دشمن شناسي و هوشياري نسبت به ترفندهاي دشمن روزنامه رسالت را در محور صداقت و اخلاق و روزنامه آفتاب يزد را در محور تبعيت از منطق برنامه و پرهيز از شعارزدگي برگزيده اعلام كرد و گفت : روزنامه رسالت هم به عنوان روزنامه اي كه در هر پنج محور توجه بيشتري داشته انتخاب شد.

تاريخ : | | نویسنده : tamamfun |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.